O nás

O naší firmě a její výhodách

Při návrhu fotovoltaických elektráren zohledňujeme stávající charakter objektu a jeho energetických potřeb, proto je každá instalovaná elektrárna projektována vždy na míru, tak aby její provoz byl technicky i ekonomicky optimální.

Zaměřujeme se na dlouhodobou práci ve vývoji a efektivním využití technologií šetrných k životnímu prostředí, založených na obnovitelných zdrojích energie. Tímto způsobem se snažíme přispět k boji proti znečištění a změně klimatu naší Země.

Pokud využíváte nebo chcete využívat elektřinu ze solárních panelů, větrných elektráren a jiných alternativních zdrojů, věřte, že prostředí na naší planetě se stane čistším. Jestliže již máte doma domácí spotřebiče poháněny solární nebo větrnou energií, věříme, že jsme částečně dosáhli našeho cíle!

Pomáháme svým klientům zvýšit komfort bydlení za nižší provozní náklady s využitím technologií šetrnějších k našemu životnímu prostředí
Maximální využití obnovitelných zdrojů energie nám umožňuje snížit negativní dopady stávajícího způsobu výroby energií konvenčními zdroji a snížit tak jejich negativní vliv na životní prostředí a chránit tak naši Zemi budoucím

Společnost Energoklima s.r.o. se tedy zbývá vším, co fotovoltaika a vše v této oblasti přináší. Své služby nabízíme při budování fotovoltaické elektrárny, solární elektrárny, sluneční elektrárny, fotovoltaiky na klíč, FVE. Zákazník má také díky našim službám energetickou nezávislost, vlastní elektřinu, celá domácnost má energetickou soběstačnost, nezávislost na dodavatelích energie, dále tedy nabízíme montáž fotovoltaiky / fotovoltaické elektrárny, instalace fotovoltaiky / fotovoltaické elektrárny, montáž fotovoltaických panelů, na které je záruka 25 let, poradenství zdarma FVE, návrh FVE zdarma, energetický audit.

KDE PŮSOBÍME

Naše oblast působení je Praha, Středočeský kraj, Nymburk, Praha východ, Praha západ, Mladá, Boleslav, Beroun, Příbram, Kolín, Kutná Hora, Rakovník, Benešov, Mělník, Kladno, Poděbrady, Mnichovo Hradiště, České Budějovice, Plzeň, Karlovy Vary, Liberec, Hradec Králové, Pardubice, Jihlava, Ústí nad Labem.

Kvalitní, rychlou a zejména spolehlivou práci v této oblasti

Možnost financování

Energetickou soběstačnost

Kompletní sety FVE elektrárny na klíč

Máme spolehlivý tým profesionálů, kteří ví, jak svou práci dělat dobře

Patříme mezi špičky ve svém oboru

Vyřízení dotací z programu Nová zelená úsporám

Dálkový monitoring a samozřejmě i servis elektráren